Napoli szykuje ogromną ofertę za gwiazdę Atalanty

Teun Koopmeiners
Teun Koopmeiners Imago/Matteo Gribaudi

Napoli chce zwiększyć rywalizację w środku pola i rozważa złożenie oferty za Teuna Koopmeinersa. Holender zaimponował występami w barwach Atalanty, a według La Gazzetta dello Sport mistrz Włoch jest gotowy zaproponować za niego 30 milionów euro. 

  • Napoli po wzmocnieniu linii ataku skupia się w następnej kolejności na pozyskaniu nowego pomocnika
  • Na celowniku mistrza Włoch znalazł się Teun Koopmeiners
  • Błękitni gotowi są zaoferować za Holendra ponad 30 milionów euro

Koopmeiners otwarty na przeprowadzkę do Neapolu

W trakcie letniego okienka transferowego Napoli do tej pory skupiało się na wzmacnianiu linii ataku. Zarząd klubu postanowił, że wzmocnienia przydadzą się również w pomocy. Według dziennikarzy z La Gazzetta dello Sport na celowniku mistrza Włoch znalazł się Teun Koopmeiners. 

Reprezentant Holandii w ubiegłym sezonie w 35 meczach zanotował 10 trafień i cztery asysty. Wartość rynkowa 25-latka rośnie, a jego udane występy nie przeszły we Włoszech bez echa. Napoli zdaniem mediów za transfer gotowi są zapłacić ponad 30 milionów euro. 

Sam zawodnik ma ambicje by grać w Lidze Mistrzów i pozytywnie zapatruje się na przenosiny do Neapolu. Kontrakt zawodnika ważny jest jeszcze do końca czerwca 2025 roku, dlatego Atalanta może domagać się za niego wyższej kwoty, aniżeli 30 milionów euro.

Czytaj też: Atalanta zwiąże się nową umową z bramkarzem

Komentarze