Napoli negocjuje transfer rosłego snajpera

Beto
Beto Pressfocus

Napoli wciąż nie jest pewne, czy Victor Osimhen zostanie w drużynie na kolejny sezon. Błękitni szykują sobie alternatywy, na wypadek odejścia Nigeryjczyka. Ekrem Konur przekazał, że mistrz Włoch rozpoczął negocjacje z Udinese dotyczące transferu Beto.

  • Napoli przygotowuje się na ewentualność straty Victora Osimhena
  • Błękitni nawiązali kontakt z Udinese ws. transferu Beto
  • Debiutancki sezon Portugalczyka w Serie A jest na tyle udany, że mistrz Włoch myśli o sprowadzeniu go latem

Beto może zasilić szeregi Napoli

Coraz więcej argumentów przemawia za tym, że Victor Osimhen pozostanie na kolejny sezon w Napoli. Nigeryjczyk czuje się doceniany w Neapolu, a do tego mógł nie tak dawno cieszyć się z tytułu mistrzowskiego. Ma on ambicje, żeby osiągnąć z Błękitnymi sukces w rozgrywkach Ligi Mistrzów. 

Mimo to klub stara się być przygotowanym w razie odejścia napastnika. Z tego względu monitoruje uważnie rynek transferowy. Ekrem Konur przekazał, że uwagę Napoli przykuł snajper Udinese Calcio, Beto.

Zdaniem tureckiego dziennikarza mistrz Włoch rozpoczął już nawet negocjacje z Udinese. Portugalczyk w obecnym sezonie w 32 meczach zanotował dla ekipy Zebr 10 trafień. Jego pierwszy sezon we Włoszech jest całkiem udany, a zdaniem skautów, ma wciąż spore pole do rozwoju. Dlatego też Napoli chce postarać się o pozyskanie go. 

Beto dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi. Portugalczyk mierzy 194 centymetry wzrostu, a na boisku często stara się to wykorzystać przy stałych fragmentach gry.

Czytaj też: “Jest serce, jakość, duch poświęcenia i wiara w siebie”

Komentarze