Napoli podbija cenę za Osimhena. Kwota robi wrażenie

Victor Osimhen
Victor Osimhen PressFocus

Napoli jest gotowe rozstać się z Victorem Osimhenem tylko w przypadku otrzymania za niego bardzo atrakcyjnej oferty. Jak informuje Il Corriere dello Sport, klub z Neapolu podniósł niedawno cenę za swojego napastnika.

  • Napoli liczy na pokaźny zarobek z ewentualnej sprzedaży Victora Osimhena
  • Włoski klub po raz kolejny podwyższył swoje oczekiwania finansowe w kwestii transferu Nigeryjczyka
  • Umowa Osimhena z Napoli obowiązuje do czerwca 2025 roku

Osimhen jeszcze droższy

23-letni Osimhen pozostaje jednym z kluczowych zawodników drużyny prowadzonej przez Luciano Spallettiego, choć Napoli z powodzeniem radziło sobie bez niego, gdy z powodu kontuzji kości policzkowej był wyłączony z gry od listopada do stycznia. W obecnym sezonie Nigeryjczyk zdobył 15 bramek w 25 występach dla Napoli we wszystkich rozgrywkach.

Były piłkarz francuskiego Lille pozostaje również na radarze wielu europejskich klubów, w tym drużyn z Premier League. W styczniu Napoli miało otrzymać opiewającą na 100 milionów euro ofertę ze strony Newcastle United, ale nie została ona zaakceptowana przez włoski klub. 

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że taka kwota zadowoli władze Napoli. Te jednak postanowiły podwyższyć swoje oczekiwania, co zapewne jest również związane z rosnącym zainteresowaniem. Pozyskanie Osimhena rozważają również przedstawiciele Manchesteru United i Arsenalu. Według włoskiego dziennika, cena za Nigeryjczyka wynosi obecnie nie mniej niż 120 milionów euro.

Zobacz także: Napoli zaniepokojone zdrowiem Zielińskiego

Komentarze