Napoli nie ma wątpliwości. To jego chce na ławce trenerskiej

Luis Enrique
Luis Enrique fot. PressFocus

Napoli traktuje Luisa Enrique jako wymarzonego kandydata do zastąpienia na ławce trenerskiej Luciano Spallettiego. Aktualnie trwają intensywne rozmowy dotyczące działań na rynku transferowym – donosi Rudy Galetti.

  • Napoli pragnie, aby Luis Enrique został następcą Luciano Spallettiego
  • Jako alternatywa traktowany jest natomiast Christophe Galtier
  • Mistrzowie Włoch rozmawiają z Hiszpanem na temat potencjalnych ruchów transferowych

Enrique skusi się na ciekawy kierunek?

Po rozstaniu z reprezentacją Hiszpanii, do którego doszło na skutek słabego wyniku na mistrzostwach świata w Katarze, Luis Enrique zapowiedział powrót do piłki klubowej. Wiele wskazuje na to, że niebawem będzie miał okazję objąć Napoli.

Po fantastycznym sezonie ławkę trenerską mistrza Włoch opuszcza Luciano Spalletti, argumentując swoją decyzję potrzebą odpoczynku od pracy. Władze klubu intensywnie działają w temacie znalezienia odpowiedniego następcy. To właśnie Enrique został wytypowany jako wymarzony kandydat.

Aktualnie prowadzone są rozmowy z Hiszpanem na temat potencjalnych ruchów na rynku transferowym. Napoli wierzy, że swoimi argumentami przekona byłego szkoleniowca FC Barcelony do podpisania kontraktu.

Pomimo licznych doniesień, Napoli nie wykazuje wielkiego zainteresowania Christophem Galtierem. Trener, który lada moment rozstanie się z Paris Saint-Germain jest traktowany jako alternatywa, natomiast Azzurri całkowicie skupiają się na negocjacjach z Enrique.

Zobacz również: Zieliński może być elementem przebudowy giganta Premier League

Komentarze