Napoli negocjuje nową umowę ze skrzydłowym. Konkretne oczekiwania gwiazdy

Chwicza Kwaracchelia
Chwicza Kwaracchelia Imago/Franco Romano

Chwicza Kwaracchelia jest już o krok od podpisania nowego kontraktu z Napoli. Dziennikarze Il Mattino przekazali, że Gruzin oczekuje klauzuli odstępnego na poziomie 90 milionów euro. 

  • Chwicza Kwaracchelia jest w trakcie negocjacji z Napoli. Piłkarz chciałby nową umowę, która gwarantowałaby mu lepsze zarobki
  • Gruzin nalega, aby w nowym kontrakcie widniała klauzula wykupu na poziomie 90 milionów euro
  • Właściciel mistrza Włoch nie zamierza przyspieszać negocjacji, które w jego opinii nie są aktualnie priorytetem

Kwaracchelia oczekuje od Napoli lepszych zarobków

Napoli jak na razie może czuć się spokojne o przyszłość Chwiczy Kwaracchelii. Gruzin jest w trakcie negocjacji z przedstawicielami klubu odnośnie do przedłużenia aktualnej umowy. Przede wszystkim poprawie mają ulec zarobki skrzydłowego. 

22-latek oczekuje zarobków na poziomie 6 milionów euro rocznie. Ponadto warunkiem podpisania nowego kontraktu z jego strony jest konkretna klauzula odstępnego. Zawodnik nie chce zamykać sobie drzwi do ewentualnego transferu, dlatego oczekuje zapisu o możliwym wykupie za 90 milionów euro. 

Aurelio de Laurentis nie czuje, żeby przedłużenie kontraktu z Gruzinem miało być sprawą naglącą. Mimo że aktualne zarobki skrzydłowego wynoszą zaledwie 1.2 miliona euro za sezon.

U nas też: Oficjalnie: Napoli potwierdziło duże wzmocnienie

Komentarze