Napoli naciska na transfer Pepe

Ligue 1
Ligue 1

SSC Napoli wydaje się coraz bardziej zdeterminowane, aby pozyskać Nicolasa Pepe z Lille OSC. Klub z Kampanii rozpoczął już rozmowy ws. pozyskania piłkarza, chcąc stawić czoła klubom, które też chcą pozyskać Iworyjczka w trakcie trwającego okna transferowego.

Czytaj dalej…

Pepe znajduje się również na celowniku Arsenalu FC, Liverpoolu FC, czy Manchesteru United. Niemniej w związku z tym, że Napoli za wszelką cenę chce wzmocnić swoją ofensywę, to włoskie media donoszą, że włoski klub już zaczął rozmowy ze stroną zawodnika.

Powyższy stan rzeczy jest podyktowany tym, że w miejscu stanął temat pozyskania Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt. Klub z południa Włoch chciał wypożyczyć Kolumbijczyka. Z kolei władze ekipy z La Liga biorą pod uwagę tylko transfer definitywny.

Wcześniej słychać było głosy, że do Napoli może dołączyć Hirving Lozano. Najnowsze doniesienia wskazują natomiast na to, że celem numer jeden dla Napoli jest Pepe. Kłopot w tym, że aktualny klub zawodnika oczekuje za niego 60 milionów euro plus Adama Ounasa.

Komentarze