Napoli może osłabić Lazio. De Laurentiis marzy o duecie

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi PressFocus

W Napoli latem może dojść do kolejnej rewolucji. Duże zmiany w klubie planuje bowiem prezydent Aurelio De Laurentiis. Według informacji Radio Kiss Kiss Napoli na Stadio Diego Armando Maradona mogą trafić dwie osoby związane obecnie z Lazio – Simone Inzaghi i Igli Tare.

Napoli szuka następcy Gattuso

Według medialnych doniesień latem z klubem z Neapolu pożegna się obecny trener Gennaro Gattuso. Ma to nastąpić bez względu na to, na jakim miejscu w ligowej tabeli obecny sezon zakńcz prowadzona przez niego drużyna.

Przedstawiciele Napoli rozglądają się już za jego następcą, a na giełdzie nazwisk wymieniani byli Vincenzo Italiano, Ivan Jurić, Massimiliano Allegrio, Luciano Spalletti i Simone Inzaghi. Najpoważniejszym kandydatem, według Radio Kiss Kiss Napoli, jest aktualnie ostatni z nich. Iznaghiemu z końcem obecnego sezonu wygasa kontrakt z Lazio, a obie strony nie doszły do porozumienia.

Napoli rozgrabi Lazio?

Simone Inzaghi może nie być jednak jedyną osobą, która obecnie jest związana z Lazio, a latem przeniesie się do Neapolu. Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość w Napoli dyrektora sportowego Cristiano Giuntoliego. Jeżeli ten zostanie zwolniony przez Aurelio De Laurentiisa, to jego następcą może zostać Igli Tare – zajmujący podobne stanowisko w klubie ze Stadio Olimpico.

Komentarze