Napoli – Milan: transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć mecz (06.03.2022)

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński PressFocus

Napoli – Milan: transmisja w telewizji oraz stream online. W niedzielny wieczór dojdzie do pojedynku dwóch bezpośrednich rywali w walce o mistrzowski tytuł. Emocji na pewno nie zabraknie. Mecz oczywiście obejrzymy w polskiej telewizji, jeżeli posiadamy odpowiedni pakiet. Jest również sposób, aby obejrzeć go zupełnie za darmo. Zobacz jak odebrać dostęp na 30 dni do usługi Polsat Box Go, za pośrednictwem której obejrzymy spotkanie Napoli z Milanem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. marca 2022 13:45.

Napoli – Milan, gdzie oglądać

W meczu na Stadio Diego Armando Maradona zmierzą się ze sobą druga i trzecia drużyna ligowej tabeli. Oba zespoły mogą się pochwalić imponującymi seriami meczów bez porażki, ale w ostatnich tygodniach nie unikały również potknięć. W trzech ostatnich kolejkach zapisały na swoich kontach po zaledwie jednym zwycięstwie.

Napoli do niedzielnego spotkania przystąpi podbudowane ostatnią wygraną 2:1 z Lazio, podczas gdy Rossoneri w ostatnich dwóch meczach dzielili się punktami z Salernitaną i Udinese. W efekcie to gospodarze przystąpią do tego pojedynku w roli faworyta.

Dwa ostatnie ligowe spotkania tych zespołów zakończyły się skromnymi wygranymi 1:0 Napoli. Sprawdź typy na mecz Napoli – Milan.

Napoli – Milan: transmisja na żywo

Niedzielny hit Serie A zupełnie za darmo będziemy mogli obejrzeć dzięki promocji przygotowanej przez Fuksiarza. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony można odebrać zupełnie za darmo 30 dniowy dostęp do pakietu sportowego w usłudze Polsat Box Go, w skład którego wchodzi między innymi kanał Eleven Sports 1, na którym transmitowany będzie niedzielny mecz. Co trzeba zrobić?

  1. Dokonaj rejestracji konta w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 z pakietu sportowgo w Polsat Box Go.

Napoli – Milan, transmisja w TV

Niedzielne spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 20:45, skomentują Julian Kowalski i Tomasz Zieliński.

Napoli – Milan, stream online

Spotkanie będzie można obejrzeć także na internetowej stronie elevensports.pl, ale konieczne jest wykupienie pakietu. Powyżej przedstawiliśmy jednak sposób, który pozwala na obejrzenie meczu zupełnie za darmo w usłudze Polsat Box Go.

Gdzie obejrzeć mecz Napoli – Milan?

Niedzielne spotkanie będzie transmitowane na kanale Eleven Sports 1.

Jak otrzymać za darmo dostęp do kanału Eleven Sports w ramach Polsat Box Go?

Należy dokonać rejestracji konta w Fuksiarzu oraz dokonać depozytu o minimalnej wartości 50 zł.

Komentarze