Napoli ma plan, aby docenić trenera

Luciano Spalletti
Luciano Spalletti fot. PressFocus

SSC Napoli w tym sezonie imponuje swoją postawą na boisku. Ekipa z Stadio Diego Armando Maradona zmierza jednocześnie pewnym krokiem po mistrzostwo Serie A. Ponadto drużyna z Neapolu nie jest bez szans na końcowy triumf w Lidze Mistrzów. To może mieć wpływ na przyszłość aktualnego szkoleniowca Partenopei.

  • Luciano Spalletti ma kontrakt ważny z SSC Napoli tylko do końca czerwca tego roku
  • La Gazzetta dello Sport podaje, że władze lidera Serie A chcą przedłużyć umowę z zawodnikiem
  • Dzięki nowemu kontraktowi 64-latek mógłby liczyć na znaczną podwyżkę

Luciano Spalletti wkrótce z nową umową w SSC Napoli?

SSC Napoli aktualnie jest na pierwszym miejscu w lidze włoskiej, legitymując się bilansem 71 punktów na koncie. Partenopei wyprzedzają drugie Lazio o 19 oczek. Tymczasem w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów podopieczni Luciano Spallettiego zmierzą się z Milanem.

La Gazzetta dello Sport twierdzi natomiast, że wkrótce nową umowę z klubem z Neapolu może podpisać trener pierwszego zespołu. Kontrakt Spallettiego wygasa z końcem czerwca tego roku. Tymczasem sternicy obecnego lidera Serie A mają plan, aby zaproponować Włochowi zarobki na poziomie czterech milionów euro plus bonusy przy umowie na kolejne dwa lata.

Po przerwie reprezentacyjnej Partenopei zmierzą się z Milanem. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 20:45. Jednocześnie potyczka na Stadio Diego Armando Maradona zacznie trylogię spotkań między obiema ekipami w kwietniu.

Czytaj więcej: Właściciel rozwiewa wątpliwości. Spalletti pozostanie trenerem SSC Napoli

Komentarze