Napoli jednak straci Zielińskiego? Saudyjczycy starają się o Polaka

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Imago/Fotoagenzia

Przyszłość Piotra Zielińskiego wciąż pozostaje niewyjaśniona. Napoli próbuje przedłużyć z nim kontrakt, a Saudyjczycy kuszą wielkimi pieniędzmi. Fabrizio Romano poinformował, że o Polaka stara się Al-Ahli.

  • Kontrakt Piotra Zielińskiego wygasa w 2024 roku
  • Napoli chce kontynuować współpracę z Polakiem
  • Al-Ahli przedstawiło mistrzom Włoch oficjalną ofertę za pomocnika

Co wybierze reprezentant Polski?

Nie ustaje saga dotycząca przyszłości Piotra Zielińskiego. Jego kontrakt z Napoli obowiązuje tylko do 2024 roku, co stawia spore znaki zapytania. Mistrzowie Włoch pracują nad przedłużeniem umowy, natomiast jedynym warunkiem jest redukcja dotychczasowych zarobków. Wcześniej o pomocnika rywalizowało także Lazio, które z uwagi na ograniczenia finansowe postanowiło się wycofać.

W pewnym momencie wydawało się, że porozumienie między Zielińskim a mistrzami Włoch jest bardzo blisko. Oficjalna decyzja wciąż jednak nie zapadła. Mało tego, Fabrizio Romano poinformował, że do walki poważnie włączyli się Saudyjczycy. Al-Ahli złożyło Napoli oficjalną ofertę i czeka na odpowiedź.

Wizja sprzedaży reprezentanta Polski, który jest związany tylko rocznym kontraktem, może wydawać się dla Napoli kusząca. Ostateczna decyzja będzie jednak należeć do samego piłkarza, który do tej pory nie wykazywał wielkiego zainteresowania przeprowadzką do Arabii Saudyjskiej.

Zobacz również: Inter wciąż wierzy w transfer napastnika. Arsenal obniża cenę

Komentarze