Napoli i Juve w grze o Icardiego?

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Cały czas niejasna jest przyszłość Mauro Icardiego. Tymczasem według najnowszych doniesień TuttoMercatoWeb argentyński napastnik znalazł się na celowniku SSC Napoli, które jest gotowe zaoferować piłkarzowi zarobki na poziomie dziewięciu milionów euro rocznie. Niemniej Inter Mediolan podobno wolałby sprzedać swojego piłkarza do Juventusu FC.

Czytaj dalej…

W tym tygodniu światło dzienne ujrzała wiadomość, że Icardi na pewno po sezonie nie zmieni ligi, co wyklucza jego transfer do klubów z La Liga, Ligue 1, czy Premier League.

Powyższy stan rzeczy jest podyktowany między innymi tym, że żona piłkarza nie chciałaby, aby dzieci się przeprowadzały. Wpływ na decyzję o tym, aby zawodnik został we Włoszech ma mieć też rosnąca popularność agentki Icardiego dzięki udziałom w programach “Tiki Taka”.

Dwa wyjścia byłego kapitana Nerazzurrich

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom to sternicy wicemistrzów Włoch mieli zaoferować Argentyńczykowi zarobki na poziomie dziewięciu milionów euro plus dwa miliony euro w postaci różnych bonusów. Jeśli reprezentant Argentyny zgodziłby się na takie warunki, byłby drugim najlepiej opłacanym zawodnikiem Serie A, ustępując miejsca tylko Cristiano Ronaldo.

Warto jednak odnotować, że zawodnik Interu jest też na celowniku Bianconerich, którzy są jednym z niewielu klubów we Włoszech gotowy zapłacić za Icardiego 110 milionów euro.

Komentarze