Napoli gotowe na sfinalizowanie transferu z udziałem Polaka

Jakub Kiwior
Jakub Kiwior fot. PressFocus

Jakub Kiwior to jeden z najbardziej rozchwytywanych reprezentantów Polski w ostatnim czasie. Włoskie media przekonują, że faworytem do pozyskania 22-latka jest SSC Napoli.

  • Nie milkną spekulacje na temat przyszłosci Jakuba Kiwiora
  • Nowe wieści na temat reprezentanta Polski przekazał serwis CalcioMercato.com
  • 22-latek może już w styczniu zmienić pracodawcę

Kiwior trafi do klubu Zielińskiego?

Jakub Kiwior aktualnie broni barw Spezii Calcio. Środkowy defensor ma kontrakt ważny do końca czerwca 2025 roku. Tymczasem nie milkną spekulacje na temat przyszłości zawodnika

CalcioMercato.com podaje, że zawodników jest bacznie obserwowany przez przedstawicieli kilku klubów i to nie tylko z Włoch. Na dzisiaj jednak faworytem do sfinalizowania transferu z udziałem Kiwiora, jest SSC Napoli.

Wcześniej pojawiły się wieści, że AC Milan pytał o Kiwiora, ale nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie finalizacji transakcji. Polski obrońca jest też na celowniku Juventusu, ale ostatnie kłopotu turyńczyków z nieprawidłowościami finansowymi sprawiły, że uwaga nie jest skupiona na ewentualnych wzmocnieniach drużyny.

Spezia oczekuje za Kiwiora mniej więcej 20 milionów euro. W mediach pojawiają się sugestie, że zmiana klubu z udziałem Polaka może mieć miejsce już w styczniu.

W tym sezonie piłkarz wystąpił łącznie w 17 meczach w klubie, w tym w 15 spotkaniach Serie A. Tymczasem w trakcie mistrzostw świata w Katarze zawodnik rozegrał cztery mecze.

Czytaj więcej: Żurkowski może powiekszyć polską kolonię w Spezii

Komentarze