Napoli czeka na decyzję Zielińskiego w sprawie nowego kontraktu

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński fot. Imago/Antonio Balasco

Piotr Zieliński wciąż nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości. Napoli czeka na jego odpowiedź w sprawie nowego kontraktu, który zakłada obniżkę dotychczasowej pensji – informuje Giovanni Scotto.

  • Piotr Zieliński może tego lata zmienić klub
  • Na ten moment Polak odrzuca zainteresowanie z Arabii Saudyjskiej
  • Napoli czeka na decyzję w sprawie nowego kontraktu

Co zrobi reprezentant Polski?

Piotr Zieliński od lat jest ważną postacią wyjściowej jedenastki Napoli. Mistrzowie Włoch wciąż chcą Polaka w swoim składzie, jednak z uwagi na jego wiek planują zmienić warunki współpracy. Na stole leży oferta dwuletniego kontraktu z obniżką dotychczasowej pensji.

Jeśli pomocnik nie przystanie na tę propozycję, jeszcze tego lata zostanie sprzedany. Dotychczas najwięcej mówiło się o Lazio, które nie złożyło formalnej propozycji. Maurizio Sarri kontaktował się telefonicznie jedynie z Zielińskim, którego miał okazję w przeszłości trenować.

Zieliński nie jest ponadto w tej chwili zainteresowany przenosinami do Arabii Saudyjskiej. Tamtejsze kluby kuszą Polaka, jednak bezskutecznie. Sam zawodnik najchętniej kontynuowałby swoją karierę w Neapolu, jednak wiązałoby się to z niższymi zarobkami. Napoli wciąż czeka na jego ostateczną decyzję.

Zobacz również: Cuadrado dołączył do Interu. “To z pewnością najlepszy wybór

Komentarze