Napoli chce zatrzymać gwiazdę. 22-latek otrzyma podwyżkę

Chwicza Kwaracchelia
Chwicza Kwaracchelia PressFocus

Jeżeli już teraz zostałaby wybrana drużyna sezonu Serie A, Chwicza Kwaracchelia bez wątpienia znalazłby się w jej szeregach. Reprezentant Gruzji notuje znakomite wejście do Napoli i w lecie bez wątpienia będzie rozchwytywany na rynku transferowym. Jednak Azzurri nie zamierzają pozbywać się 22-latka i chcą zaproponować mu nową umowę.

  • Chwicza Kwaracchelia notuje wybitny sezon w barwach Napoli
  • Azzurri chcą zaproponować mu podwyżkę
  • Propozycja Partenopeich zakłada przynajmniej dwukrotny wzrost zarobków

Kwaracchelia otrzyma nową umowę?

Chwicza Kwaracchelia w 24 występach w koszulce Napoli strzelił 12 goli i zanotował 14 asyst. Gruzin znakomicie spisuje się w barwach Partenopeich, dlatego nie dziwi fakt, iż jego pozyskaniem interesują się kluby pokroju Realu Madryt. Jednak klub ze Stadio Diego Armando Maradona ani myśli sprzedawać kluczowego zawodnika, niezależnie od kwoty, jaką mogą zaproponować Królewscy. Sam Kwaracchelia także nie zamierza wymuszać zmiany miejsca pracy.

Napoli chce wynagrodzić piłkarzowi kapitalną postawę i przy okazji uchronić się przed przedwczesnym rozstaniem, dlatego jak informuje Nicolo Schira, ekipa z Kampanii zamierza zaproponować Gruzinowi przedłużenie kontraktu wraz z poprawą warunków finansowych. Kwaracchelia miałby zarabiać około trzy miliony euro – obecnie inkasuje nieco ponad milion za sezon gry.

Wydaje się, że negocjacje na linii Napoli – Kwaracchelia powinny zakończyć się w pozytywny sposób. 22-latek dobrze czuje się w błękitnych barwach, a klub zmierza po mistrzostwo Włoch i zamierza powalczyć o jak najlepszy wynik w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Komentarze