Napoli zachowuje spokój, jeśli chodzi o pozostanie duetu gwiazd. “Nie będzie trudno ich zatrzymać”

Khvicha Kvaratskhelia
Khvicha Kvaratskhelia PressFocus

Khvicha Kvaratskhelia oraz Victor Osimhen tworzą jeden z najskuteczniejszych duetów w całej Europie. Gruzin i Nigeryjczyk błyszczą nie tylko we Włoszech, ale także w Lidze Mistrzów, co wzbudza zainteresowanie wielkich klubów. Napoli jest jednak spokojne o ich pozostanie pod Wezuwiuszem.

  • Napoli chce zatrzymać na dłużej Kvarę oraz Osimhena
  • Działacze Azzurrich są spokojni o przyszłość gwiazd
  • Drużyna z Kampanii jest liderem tabeli w Serie A

“Jesteśmy dobrzy w kontraktach”

Fantastyczna gra Napoli nie przechodzi bez uwagi europejskich potentatów, którzy obserwują zawodników występujących na Stadio Diego Armando Maradona. Na szczególną uwagę zasługuje duet Khvicha Kvaratskhelia – Victor Osimhen, który dostarcza zespołowi Luciano Spalettiego najwięcej goli i asyst. Latem Gruzin oraz Nigeryjczyk będą rozchwytywani na rynku transferowym, ale to nie zaprząta głowy działaczom lidera Serie A.

Khvicha to fantastyczny zawodnik i chcemy go zatrzymać, nie ma nawet mowy o wymienieniu konkretnej kwoty za jego sprzedaż. W tym momencie Kvaratskhelia nie jest na sprzedaż. Rynek nawet się nie otworzył, więc nie mamy, o czym rozmawiać – przyznał ostatnio dyrektor sportowy Napoli, czyli Cristiano Giuntoli.

Kvara i Osimhen? Nie będzie trudno zatrzymać naszych najlepszych zawodników, jesteśmy dobrzy w kontraktach, ale nigdy nie mów nigdy w przypadku szalonych propozycji. Myślę, że zostaną na długo. Mam nadzieję, że również Hirving Lozano pozostanie tutaj na wiele lat – powiedział prezes Azzurrich, Aurelio De Laurentiis.

Napoli ma piętnaście punktów przewagi nad drugim Interem Mediolan i pewnie zmierza po upragnione scudetto.

Komentarze