Napięte relacje w szatni Juventusu. Ronaldo w roli głównej

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo PressFocus

Juventusowi w obecnym sezonie nie uda się zrealizować żadnego z zakładanych celów. Fatalne wyniki niewątpliwie mają również wpływ na atmosferę w turyńskim zespole. Według La Gazzetta dello Sport w ostatnim czasie znacznemu pogorszeniu uległy relacje Cristiano Ronaldo z kolegami z zespołu.

Niesprawiedliwe traktowanie

36-letni Portugalczyk pozostaje kluczowym zawodnikiem zespołu i jego najlepszym strzelcem. W 41 rozegranych spotkaniach w obecnym sezonie zdobył 34 bramki. Nie miało to jednak przełożenia na sukcesy Starej Damy.

Niewykluczone, że słabsze wyniki drużyny są w pewnym stopniu spowodowane coraz większym napięciem w szatni Juventusu. Jak informuje La Gazzetta dello Sport relacje Ronaldo z kolegami z drużyny nie są już tak dobre, jak to miało jeszcze kilka miesięcy temu. Wielu piłkarzu turyńskiego zespołu ma uważać, że Juventus daje Portugalczykowi zbyt wiele swobody.

Cristiano Ronaldo nie wziął udziału w treningu zespołu dzień po ostatnim przegranym meczu z Milanem. Zamiast tego udał się w towarzystwie prezydenta klubu Andrei Agnellego oraz prezesa i właściciela Exor Johna Elaknna do fabryki Ferrari w Maranello.

To nie pierwszy przypadek w obecnym sezonie, kiedy Ronaldo z powodów sponsorskich nie bierze udziału w zajęciach z zespołu. Wielu jego kolegów z drużyny uważa, że to niesprawiedliwe, że Portugalczyk jest traktowany inaczej niż pozostali piłkarze.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 12. maja 2021 20:42.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 5 comments

Nie wiem jak jest w Interze bo to wątek o Juve. Wyciąganie wniosków pismaków, że koledzy z szatni są rozżaleni że Ronaldo wykonuje swoje obowiązki sponsorskie to jakby powiedzieć że jeden z zawodników jest skonfliktowany z drugim bo na zdjęciu z treningu stoją do siebie tyłem.

Z całym szacunkiem, ale czy oburzona cześć szatni dorasta chociaż Crisowi do pięt ? Nie jestem przesadnym fanem, ale odnoszę wrażenie, ze gdy ktoś sam ma najwiecej za uszami to szuka jak największej dziury w całym, żeby choć na chwile odeprzeć od siebie zarzuty.

5 dni dzielących mecz z Udinese od meczu z Milanem CR spędził w Szwajcarii kręcąc spot reklamowy, “w zgodzie z normami covid”:
corrieredellosport.it/news/calcio/serie-a/juve/2021/05/07-81460594/ronaldo_e_georgina_sullaereo_privato_svelata_la_destinazione