Napastnik Udinese podpisał nowy kontrakt

Isaac Success (Udinese - Bologna)
Isaac Success (Udinese - Bologna) PressFocus

Udinese oficjalnie potwierdziło przedłużenie umowy z jednym z najważniejszych zawodników. Nowy kontrakt z ekipą ze Stadio Friuli podpisał Isaac Success. Nigeryjczyk w tym sezonie Serie A nie opuścił żadnego spotkania.

  • Isaac Success przedłużył kontrakt z Udinese
  • Nigeryjczyk podpisał umowę do czerwca 2025 roku
  • W tym sezonie napastnik wystąpił we wszystkich spotkaniach Serie A

Sukces w negocjacjach z Successem

Isaac Success trafił na Stadio Friuli już w styczniu 2014 roku, ale w tamtym okresie nie było mu dane zadebiutować w seniorskiej ekipie Udinese. Pierwsze spotkanie w koszulce Zebrette zaliczył dopiero siedem lat później, kiedy zamienił Granadę na drużynę Friulanich. od tego momentu napastnik wystąpił w 53 meczach, strzelił cztery gole i zanotował szesnaście asyst.

W tym sezonie Success nie opuścił ani jednego pojedynku w Serie A. Czterokrotny reprezentant Nigerii ma za sobą 27 kolejek, w których nie zabrakło go na murawie. 27-latek zapisał na swoim koncie sześć ostatnich podań. Dobra postawa byłego zawodnika Watfordu i Granady zaowocowała przedłużeniem umowy.

Wszechstronny napastnik będzie zakładał koszulkę Udinese co najmniej do czerwca 2025 roku, o czym w oficjalnym komunikacie poinformował klub. Dotychczasowa umowa Successa wygasała w 2024 roku, a poprzednie negocjacje miały miejsce cztery miesiące temu.

Komentarze