Milan szykuje się na kolejne rozstania. Rossoneri negocjują transfer napastnika

Ante Rebic
Ante Rebic Imago/Fabrizio Andrea Bertani

Ante Rebic w sezonie 2022/23 był głównie rezerwowym w AC Milanie. Umowa Chorwata ważna jest do końca czerwca 2025 roku, jednak wiele wskazuje na to, że jej nie wypełni. Napastnik zdecydowany jest na przenosiny do Besiktasu. 

  • Ante Rebic w ostatnim sezonie na boisku w barwach Milanu pojawiał się głównie w roli rezerwowego
  • Milan chciałby pozbyć się napastnika, a sam zawodnik również skłonny jest zmienić zespół
  • Rossoneri rozpoczęli w tej sprawie negocjacje z Besiktasem

Ante Rebic zdecydowany na odejście z Milanu?

Ostatnie miesiące nie były najlepsze dla Ante Rebicia. 29-latek miał liczne problemy zdrowotne, przez co stracił 14 spotkań. Snajper rozegrał 31 spotkań, jednak głównie jako rezerwowy. Udało mu się zanotować jedynie trzy trafienia i dwie asysty.

Włodarze Rossonerich chcą kompletnie przemodelować linię ataku, a jedną z ofiar zmian może paść reprezentant Chorwacji. Ekrem Konur przekazał, że Rebic jest skłonny kontynuować karierę w innym klubie. AC Milan rozpoczął w tej sprawie negocjacje z Besiktasem. 

Portal Transfermarkt wycenia Chorwata na 6 milionów euro, jednak zarówno kierownictwo Milanu, jak i sam zawodnik zdecydowani są na zakończenie współpracy. Do porozumienia jeszcze daleko, ale mało prawdopodobne wydaje się, żeby w następnym sezonie 29-latek dalej reprezentował barwy Rossonerich.

Czytaj też: Posiłki prosto z Londynu. Milan potwierdza transfer pomocnika

Komentarze