Trzy zespoły z Premier League obserwują napastnika Romy

Tammy Abraham
Tammy Abraham Pressfocus

Coraz więcej pojawia się w mediach informacji na temat możliwej zmiany barw klubowych przez Tammy’ego Abrahama. Napastnikiem Romy interesują się mocno Aston Villa, Manchester United i Arsenal. Wilki nie chcą jednak rozstawać się z Anglikiem.

  • Tammy Abraham rozgrywa nieco słabszy sezon, ale wciąż wzbudza spore zainteresowanie na rynku transferowym
  • Zawodnika widziałyby u siebie Manchester United, Aston Villa i Arsenal
  • Roma nie zamierza sprzedawać swojego snajpera

AS Roma niechętna sprzedaży Tammy’ego Abrahama

Sezon 2022/23 nie jest tak imponujący w wykonaniu Tammy’ego Abrahama, jak choćby poprzednia kampania. Anglik w obecnych rozgrywkach zanotował jedynie siedem trafień, jednak wciąż cieszy się zaufaniem Jose Mourinho. Pojawiają się jednak informacje na temat możliwej zmiany klubu przez snajpera.

Anglik wzbudza poważne zainteresowanie ze strony klubów Premier League, które latem postarają się namówić go do współpracy. Ekrem Konur poinformował, że napastnik AS Romy znalazł się na celowniku trzech zespołów: Manchesteru United, Aston Villi i Arsenalu. Wilki nie wyobrażają sobie jednak rozstania z zawodnikiem.

Kontrakt Abrahama ważny jest jeszcze do końca czerwca 2026 roku. Oznacza to, że zainteresowane zespoły musiałyby wyłożyć naprawdę duże pieniądze, żeby przedstawiciele Giallorossich w ogóle rozpatrzyli ofertę. W przypadku Czerwonych Diabłów wiele zależy od powodzenia transferu Victora Osimhena.

Nigeryjczyk jest absolutnym priorytetem dla Erika ten Haga, który marzy o jego sprowadzeniu. Napoli nie chce jednak sprzedawać swojej gwiazdy, dlatego też Manchester United rozważa inne opcje. Jedną z nich jest właśnie Tammy Abraham.

Komentarze