Napastnik PSG zbawieniem dla Milanu?

Hugo Ekitike
Hugo Ekitike fot. Imago/AFLOSPORT

Władze Milanu rozmawiają z Paris Saint-Germain na temat wypożyczenia Hugo Ekitike. Rossoneri w dalszym ciągu poszukują wzmocnienia ataku, którym może okazać się właśnie Francuz.

  • Milan poszukuje napastnika, który będzie rywalizował o miejsce w składzie z Olivierem Giroudem
  • Władze klubu rozmawiają z Paris Saint-Germain na temat wypożyczenia Hugo Ekitike
  • Wcześniej Francuz był łączony z przeprowadzką do Eintrachtu Frankfurt

Nowa twarz na San Siro?

Milan dokonał tego lata już wielu transferów. Na San Siro zameldowali się między innymi Christian Pulisic, Samuel Chukwueze, Tijanni Reijnders, Ruben Loftus-Cheek czy Noah Okafor. Na tym nie koniec, gdyż Stefano Pioli chce ściągnąć jeszcze jednego napastnika, który będzie rywalizował o miejsce w składzie z Olivierem Giroudem.

Z przenosinami do Milanu łączonych jest wielu zawodników. Klub jest zainteresowany między innymi Armando Broją czy Sardarem Azmounem. Niewykluczone, że do zespołu dołączy inny napastnik.

Rossoneri prowadzą bowiem rozmowy z Paris Saint-Germain w sprawie wypożyczenia Hugo Ekitike. Paryżanie chcieli włączyć młodziutkiego Francuza do transakcji z udziałem Randala Kolo Muaniego, lecz Eintracht Frankfurt jest zainteresowany jedynie pieniędzmi. Jeśli Kolo Muani zmieni klub, na Parc des Princes zabraknie miejsca dla Ekitike, który mógłby wówczas trafić właśnie do Milanu.

Zobacz również: Przyszłość napastnika Interu wisi na włosku. W grę wchodzi wypożyczenie

Komentarze