Gwiazdor Napoli rozpoczyna działalność charytatywną

Victor Osimhen
Victor Osimhen Pressfocus

Victor Osimhen w ostatnim wywiadzie przyznał, że imponuje mu działalność charytatywna Sadio Mane. Nigeryjczyk przyznał, że również chciałby pomagać ludziom w Afryce.

  • Victor Osimhen jest zainspirowany działalnością charytatywną Sadio Mane
  • Nigeryjczyk ogłosił swój własny projekt
  • Napastnik Napoli chce pomagać ludziom na terenie całej Afryki

Victor Osimhen włącza się w działalność charytatywną

Sadio Mane znany jest ze swojej działalności charytatywnej, ukierunkowanej głównie na pomoc ludziom w Afryce, skąd pochodzi. Fundacja Senegalczyka pomogła już wielu osobom, co imponuje Victorowi Osimhenowi. Napastnik Napoli podczas ostatniej konferencji prasowej zapowiedział, że również zamierza pójść w tym kierunku.

– Jestem zainspirowany tym, co Sadio Mane robi dla tych ludzi, mimo że mój projekt będzie nieco inny. Pomaga społecznościom w Senegalu, a ja chciałbym pomagać wszystkim ludziom zmagającym się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, nie tylko w Nigerii, ale w całej Afryce. Jestem gotowy poświęcić temu swoje życie i zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby tak się stało – stwierdził snajper Napoli.

Osimhen zrobił w tym sezonie ogromny krok do przodu i rozgrywa najlepszą kampanię w karierze. Nigeryjczyk zdobył sporą popularność nie tylko we Włoszech, lecz również na całym świecie. Piłkarz zamierza wykorzystać swoją popularność, żeby zaangażować się w działalność charytatywną.

Komentarze