Napastnik jednak nie trafi na San Siro. Kogo ściągnie Milan?

Mehdi Taremi
Mehdi Taremi fot. Imago/Daniel Castro

Mehdi Taremi zdecydował się odrzucić ofertę Milanu. Napastnik miał być niezadowolony z warunków kontraktu. Na San Siro zarabiałby bowiem tyle samo, co w Portugalii.

  • Mehdi Taremi ostatecznie nie zostanie nowym zawodnikiem Milanu
  • Rossoneri porozumieli się wcześniej z FC Porto w kwestii transferu napastnika
  • Reprezentant Iranu był zawiedziony zaproponowanymi warunkami i odrzucił ofertę

Rossoneri nie chcieli zapłacić więcej?

Milan dokonał już tego lata wielu ciekawych transakcji. Na San Siro zameldowali się między innymi Christian Pulisic, Samuel Chukwueze, Ruben Loftus-Cheek czy Noah Okafor. Przed końcem letniego okienka konieczne jest jeszcze wzmocnienie linii ataku. Poszukiwany jest zawodnik, który będzie stanowił realną konkurencję dla Oliviera Girouda.

Jednym z kandydatów w ostatnich dniach stał się Mehdi Taremi. Milan przystąpił do działania i szybko dogadał się z FC Porto, który z uwagi na wygasający w 2024 roku nie wykluczał sprzedaży swojego napastnika.

Wydawało się, że reprezentant Iranu przeniesie się na San Siro. Portugalskie media podają jednak, że ten finalnie odrzucił ofertę ze strony Milanu. Na pozostanie gwiazdora naciskał także trener FC Porto Sergio Conceicao.

Taremi miał ponoć być niezadowolony z zaproponowanych warunków. Wcześniej otrzymał informacje, że nowe nabytki zarabiają w Mediolanie około czterech milionów euro za sezon gry. On natomiast miałby otrzymywać taką samą pensję, jak dotychczas w FC Porto.

Zobacz również: Nowy nabytek Interu zapowiada walkę o mistrzostwo

Komentarze