Napastnicy poza kadrą Milanu na zgrupowanie. Czekają na transfery

Divock Origi
Divock Origi fot. Imago/Marco Canoniero

Milan przygotowuje się do startu kolejnego sezonu. Na letnie tournee po Stanach Zjednoczonych z zespołem nie udali się Divock Origi oraz Ante Rebić, którzy mają w najbliższym czasie zmienić pracodawcę.

  • Divock Origi oraz Ante Rebić mają tego lata opuścić Milan
  • Obaj zawodnicy nie znaleźli się w kadrze na przedsezonowe tournee
  • Rossoneri kontynuują intensywne prace na rynku transferowym

Czas na rozstania z niechcianymi zawodnikami

Milan zakończył sezon 2022/2023 w pierwszej czwórce Serie A, co oznacza kolejny awans do rozgrywek Ligi Mistrzów. Podopieczni Stefano Piolego chcą znów włączyć się do walki o mistrzostwo kraju. Aby tak się stało, władze klubu muszą tego lata odpowiednio wzmocnić zespół.

Na San Siro ruch jest gigantyczny. Zespół zasilili już między innymi Christian Pulisic, Ruben Loftus-Cheek i Tijanni Reijnders, a kolejne transfery są na etapie finalizacji. Nie brakuje również rozstań – kibiców bardzo zabolało odejście Sandro Tonalego, który za wielkie pieniądze trafił do Newcastle United.

Teraz Rossoneri czyszczą szatnię z kolejnych nazwisk. W kadrze na tournee po Stanach Zjednoczonych nie znaleźli się Divock Origi oraz Ante Rebić. Sztab szkoleniowy uznał, że nie wiążę przyszłość z żadnym z tych zawodników. W najbliższym czasie mają oni zmienić pracodawcę.

Zobacz również: Cuadrado dołączył do Interu. “To z pewnością najlepszy wybór

Komentarze