Nainggolan i Perisić mogą wrócić do Interu, Icardi nie

Ivan Perisić
Ivan Perisić fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Radja Nainggolan i Ivan Perisić ponownie zagrają w Interze Mediolan? Zdaniem La Gazzetta dello Sport jest to możliwe. W ekipie Nerazzurrich nie są natomiast zainteresowani powrotem Mauro Icardiego.

Czytaj dalej…

Nainggolan i Perisić latem ubiegłego roku nie zdołali przekonać do siebie trenera Interu Antonio Conte, ale La Gazzetta dello Sport twierdzi, że szkoleniowiec jest gotowy dać im kolejną szansę.

Nainggolan w obecnym sezonie z powodzeniem występował na wypożyczeniu w Cagliari Calcio, którego nie będzie jednak stać na wykupienie reprezentanta Belgii. Z kolei Perisić, również z dobrymi wynikami, na podobnej zasadzie reprezentował Bayern Monachium. Na razie nie wiadomo również, czy niemiecki klub zdecyduje się na skorzystanie z opcji definitywnego transferu za 20 milionó euro.

W Mediolanie nie chcą natomiast jednak słyszeć o powrocie Mauro Icardiego, który w nienajlepszym stosunkach odchodził z klubu na wypożyczenie do Paris Saint-Germain. Jeżeli francuski klub nie zdecyduje się na jego wykupienie, Nerazzurri będą go chcieli sprzedać do innego klubu.

Komentarze