Radja Nainggolan wygląda na to, że wkrótce wróci do Cagliari Calcio. Belg ma dzisiaj przejść testy medyczne przed przeprowadzką do klubu z Sardynii, podaje TuttoMercatoWeb. Doświadczony pomocnik w poprzedniej kampanii wystąpił w szeregach Rossoblu łącznie w 26 meczach Serie A.
Radja Nainggolan według doniesień włoskich mediów ma dołączyć do Cagliari na półroczne wypożyczenie. Z kolei latem przyszłego roku zawodnik ma zasilić szeregi teamu z Sardynii na zasadzie transferu definitywnego.
32-latek ostatecznie nie przekonał do siebie szkoleniowca Nerazzurrich. Co prawda Naiggolan zaliczył pięć meczów w trwającym sezonie, ale spędził na boisko zaledwie 42 minuty. W związku z tym zmiana barw klubowych przez reprezentanta Belgii wydaje się zasadna.
Godne uwagi jest to, że Nainggolan ma umowę ważną z Interem do końca czerwca 2022 roku. Transfermarkt.de wycenia zawodnika na sześć milionów euro.
Za chwile wraca Vecino więc Radja może spokojnie odejść. W lato będzie łatwiej kogoś wyciągnąć z Cagliari za tą przysługę. Cragno czy Walukiewicz to ciekawe opcje.
gosc nieprzydatny nie chcialo mu sie wogóle trenowac no chyba ze na nowej panience