Nagłe problemy piłkarza Lazio

Luis Alberto
Luis Alberto Pressfocus

Pomocnik Biancocelestich, Luis Alberto we wtorek wieczorem poddał się pilnej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Reprezentant Hiszpanii w trakcie dnia cierpiał na mocne bóle brzucha. W konsekwencji trafił do kliniki Paideia, gdzie zdiagnozowano źródło problemu i szybko podjęto odpowiednie korki.

28-latek jest już po zabiegu. Czuję się dobrze, ale wszystko wskazuje na to, że na powrót do domu musi poczekać kilka dni, ponieważ nadal jest pod obserwacją lekarzy. Pod koniec tygodnia będziemy wiedzieć, ile tak na prawdę potrwa przerwa piłkarza Lazio. Wiadomo już, że Hiszpan nie zagra w zbliżających się meczach z Parmą oraz Sassuolo.

W mediach społecznościowych Alberto umieścił zdjęcie, na którym odpoczywa po przebytej operacji.

Z opisu możemy dowiedzieć się, że wszystko jest na dobrej drodze, aby 28-latek odzyskał siły i w najbliższym czasie wrócił do domu: Dziękuję wszystkim za wasze wiadomości. Już odpoczywam i dochodzę do siebie, wkrótce zobaczycie mnie na boisku walczącym z moimi kolegami z drużyny – napisał Luis.

Alberto jest w tym sezonie nieodłącznym elementem układanki Inzaghiego. Dotychczas zagrał w 20 spotkaniach, w których strzelił sześć goli i zanotował pięć asyst. Lazio od kilku tygodni kontynuuje świetną passę meczów bez porażki. Dzięki znakomitej dyspozycji ekipa z Rzymu z każdym meczem przybliża się do czołówki Serie A. Głównym celem Biancocelestich jest zakończenie sezonu w pierwszej czwórce, jednak o taki wynik na pewno nie będzie łatwo.

Komentarze