Na Skriniarze się nie skończy. Nadchodzą roszady w obronie

Stefan de Vrij
Stefan de Vrij Pressfocus

Od przyszłego sezonu Milan Skriniar przestanie reprezentować Inter. Słowak to prawdopodobnie nie jedyny obrońca, który opuści klub.

  • Inter szykuje się do przebudowy linii obrony
  • Z klubem pożegna się Milan Skriniar
  • Taki sam los może czekać dwóch innych stoperów

Inter będzie musiał ruszyć na rynek transferowy

W tabeli Serie A Inter znajduje się na pozycji wicelidera. Mediolańczykom nie idzie już tak dobrze, jeżeli utworzymy klasyfikację drużyn z najmniejszą liczbą straconych bramek. Szczelniejszą defensywą może pochwalić się osiem ekip, w tym Lecce, Udinese, czy Torino. Może zatem okazać się, że rewolucja w obronie wyjdzie Interowi na dobre. Zmiany zdają się być nieuniknione.

Barwy Interu po tym sezonie przestanie reprezentować Milan Skriniar. To już przesądzone i nieodwracalne. Słowak zdecydował się podpisać kontrakt z PSG, który będzie obowiązywał od 1 lipca. Paryżanie starali się kupić Skriniara jeszcze zimą, ale Inter nie wyraził zgody. Jak się okazuje, może to nie być jedyny stoper, który opuści wicemistrza Włoch za zasadzie wolnego transferu.

Kontrakt ważny tylko przez kilka miesięcy, ma Stefan de Vrij. Holendrem latem interesowało się kilka klubów z Premier League. Teraz ponownie nie będzie mu trudno o znalezienie nowego pracodawcy. W Mediolanie nie ma bowiem tematu przedłużenia współpracy z 31-latkiem. Możliwe, że Inter opuści jeszcze bardziej wiekowy stoper. Po sezonie kończy się wypożyczenie Francesco Acerbiego. Wicemistrz Włoch może wykupić 34-latka, lecz nie wiadomo, czy zdecyduje się aktywować klauzulę. Nie należy zatem wykluczać, że Inter latem będzie musiał zakontraktować więcej, niż jednego środkowego obrońcę.

Czytaj także: Inter zatrzyma na dłużej dwóch ważnych zawodników

Komentarze