Nicola Zalewski z szansą na wyróżnienie. Liczą się głosy internautów

Nicola Zalewski
Nicola Zalewski Pressfocus

Nicola Zalewski znalazł się w ścisłym gronie 20 kandydatów nominowanych do nagrody Golden Boy, dla najlepszego zawodnika do lat 21. W głosowaniu liczą się głosy Internautów, dlatego zachęcamy do wsparcia i oddawania głosów na reprezentanta Polski za pośrednictwem strony Tuttosport.com.

  • Nicola Zalewski znalazł się w finałowej 20 w plebiscycie Golden Boy
  • 20-latek ma szansę zostać pierwszym Polakiem, który otrzyma nagrodę
  • Głosować na reprezentanta Polski możecie przez stronę Tuttosport

Nicola Zalewski doceniony przez dziennikarzy i internautów

Nagroda Golden Boy to najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie przyznawane jest piłkarzom do lat 21. W przeszłości trafiała ona do między innymi zawodników takich jak Lionel Messi, Paul Pogba, czy Kylian Mbappe. W ubiegłym sezonie wyróżniony został grający dla FC Barcelony Pedri. Od 9 lat nie zdarzyło się jednak, żeby trafiła ona w ręce zawodnika z Serie A. 

Na to jest szansa w tym roku. W finałowej 20 znalazło się czterech zawodników z Serie A, w tym reprezentant Polski Nicola Zalewski. To ogromne wyróżnienie dla skrzydłowego Romy, który ma za sobą udany sezon pod wodzą Jose Mourinho. 20-latek z marszu stał się również podstawowym zawodnikiem biało-czerwonych, a na jego dobre występy podczas mundialu mocno liczy Czesław Michniewicz.

Jako że w głosowaniu na nagrodę Golden Boy liczone są również głosy internautów, zachęcamy gorąco do wsparcia i głosowania na Nicolę Zalewskiego za pośrednictwem strony Tuttosport. Głos oddać możecie z tego linku. Jak na razie w głosowaniu internautów pierwsze miejsce zajmuje Eduardo Camavinga. Zaraz za nim plasuje się Nicola Zalewski.

Komentarze