Fabrizio Romano wskazał aktualny cel transferowy AS Romy

Jose Mourinho
Jose Mourinho Pressfocus

Jak przekazał Fabrizio Romano, jeszcze przed końcem letniego okienka transferowego AS Roma chciałaby pozyskać Mady’ego Camarasę. Rzymianie prowadzą już w tej kwestii rozmowy z Olympiakosem Pireus.

  • AS Roma skupia się obecnie na pozyskaniu pomocnika Olympiakosu Pireus – Mandy’ego Camary
  • Zdaniem Fabrizio Romano ustalone już zostały szczegóły kontraktu Gwinejczyka
  • Priorytetem jest wzmocnienie środka pola, a Rzymianie mają na oku także Boubacara Soumare

Rzymianie potrzebują więcej żołnierzy w pomocy

AS Roma w trakcie letniego okienka transferowego zagwarantowała sobie już pięć wzmocnień, choć w większości byli to piłkarze pozyskiwani na zasadzie transakcji bezgotówkowych. Klub nie ma zbyt dużego budżetu i stara się poszukiwać jak najbardziej ekonomicznych opcji na rynku transferowym. Klub na transfery do tej pory poświęcił jedynie 7 milionów euro, które zapłacono Lille za Zakiego Celika. 

Jak poinformował Fabrizio Roman, aktualnym celem Jose Mourinho jest wzmocnienie środka pola. W tym celu Roma postara się o transfer Mady’ego Camary z Olympiakosu Pireus. Zdaniem włoskiego dziennikarza, ustalono już nawet szczegółowe warunki kontraktu 25-latka. W najbliższych dniach może dojść do finalizacji transferu. 

Oprócz Gwinejczyka w orbicie zainteresowań AS Romy pozostaje również Boubacary Soumare. Piłkarzem Lille zainteresowany jest również Stade Rennais. Priorytetem władz klubu pozostaje jednak sprowadzenie pomocnika Olympiakosu.

Czytaj też: Mourinho otwarcie o Belottim. Czas na ruch Romy

Komentarze