“Musimy się dowiedzieć od Leao, czy jest szansa na przedłużenie”

Rafael Leao
Rafael Leao fot. PressFocus

Przyszłość Rafaela Leao wciąż stoi pod znakiem zapytania. Włoskie media uważają, że w chwili obecnej szanse na przedłużenie umowy z Milanem są spore, choć konkretów dalej brakuje. Dyrektor sportowy Rossonerich Frederic Massana przekonuje, że ostateczna decyzja zostanie podjęta do końca sezonu.

  • Rafael Leao jest celem transferowym europejskich gigantów
  • Milan wierzy, że uda się zatrzymać gwiazdora
  • Dyrektor sportowy klubu liczy na pozytywne zakończenie sprawy

Milan czeka na decyzję

Na przestrzeni ostatnich miesięcy transferowym tematem numer jeden we Włoszech była przyszłość Rafaela Leao. Gwiazdor Milanu nieustannie jest kuszony przez europejskich gigantów i rozważa zmianę pracodawcy.

Rossoneri stoją pod ścianą. Jeśli nie uda się dogadać z Portugalczykiem w sprawie nowego kontraktu, latem zostanie on sprzedany. Jednocześnie władze klubu nie tracą nadziei i wierzą w pozytywne zakończenie całej operacji.

Włoskie media przekonują, że w chwili obecnej przedłużenie umowy jest bardzo prawdopodobne. Dyrektor sportowy Frederic Massara zdradza, że obie strony wykazują chęć do kontynuowania współpracy.

– Jest wzajemna chęć odnowienia kontraktu i panują dobre warunki. Są pewne szczególne zależności, ale podejmiemy je z pewnością siebie i nadzieją, że uda się znaleźć rozwiązanie do końca sezonu.

– Trudno pokusić się o wskazanie procentów – albo się uda, albo nie, zawsze jest 50%. Były chwile, w których wydawało nam się, że jesteśmy bliżej i inne – w nich byliśmy trochę dalej. Chcemy rozwiązać tę sprawę. To jasne, że do końca sezonu musimy się dowiedzieć, czy jest szansa przedłużyć umowę – mówi.

Zobacz również: “Leao przeszedł trudny okres, tak jak i Milan”

Komentarze