Mourinho zauroczony pracą w Romie. “Ludzie są wszystkim, dają wyobrażenie o tym, co zrobiłeś”

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

AS Roma z dużymi ambicjami przystąpiła do nowego sezonu. Giallorossi liczą na wykonanie kolejnego korku po triumfie w Lidze Konferencji Europy w poprzedniej kampanii. Do tego sukcesu wrócił jeszcze pamięcią Jose Mourinho.

  • AS Roma w poprzednim sezonie zaprezentowała się w europejskich pucharach z bardzo dobrej strony
  • Giallorossi wygrali pierwszą edycję Ligi Konferencji Europy
  • Opinią na ten temat podzielił się Jose Mourinho w rozmowie z Esquire.com
  • Portugalczyk podkreślił znaczenie kibiców stołecznej ekipy

Mourinho o triumfie Romy w Lidze Konferencji

AS Roma ma za sobą porażkę w Serie A z Atalantą (0:1). Wcześniej rzymianie zaliczyli natomiast dwa zwycięstwa z rzędu kolejno z Empoli (2:1) i HJK (3:0). Tymczasem opiekun Giallorossich w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów opowiedział o wielkim sukcesie swojej drużyny w sezonie 2021/2022.

– To było naprawdę niezapomniane uczucie. Kiedy wygraliśmy Ligę Mistrzów z Interem, nie wróciłem do Mediolanu. Zdecydowałem się na podjęcie pracy w Realu Madryt i miałem wrażenie, że jeśli wrócę, nie odejdę – powiedział Jose Mourinho w rozmowie z Esquire.com.

Zobacz także:

– Tym razem było inaczej, chciałem zostać w Rzymie i dalej pracować w tym klubie. W takich momentach zdajesz sobie sprawę, że nie wygrywasz dla siebie. Ludzie są wszystkim, dają wyobrażenie o tym, co zrobiłeś i czujesz, że jesteś częścią naprawdę wyjątkowej rodziny – przekonywał Portugalczyk.

Znany trener ma na swoim koncie triumf z Interem Mediolan w Champions League w 2010 roku. Później zdecydował się natomiast na pracę w Realu Madryt.

Czytaj więcej: Kiwior może obrać szlak Salamona. “Bardzo blisko transferu”

Komentarze