Mourinho wróci do Interu?

Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Według najnowszych informacji włoskich środków masowego przekazu aktualnie w Mediolanie przebywa Jose Mourinho, który ma być na jutro umówiony z dyrektorem generalnym Interu w osobie Beppe Marotty. Dziennikarz telewizji TeleLombardia Davide Russo sugeruje, że Portugalczyk może być szykowany na następcę Luciano Spallettiego.

Czytaj dalej…

Gdyby faktycznie faktem okazało się, że Mourinho obejmie stery nad drużyną Nerazzurrich były to jego powrót do ekipy z miasta mody, z którą między innymi wygrał w 2010 roku Ligę Mistrzów. To nie był jednak jedyny sukces portugalskiego trenera w Interze, bo mediolańczycy wygrali też pod batutą Mourinho rozgrywki Serie A i Coppa Italia.

Portugalczyk ma przywrócić blask Nerazzurrim?

“The Special One” był opiekun Interu od czerwca 2008 roku do maja 2010 roku, nie ukrywając nigdy swojej sympatii do klubu z Lombardii. Warto jednak odnotować, że nie tylko Mourinho jest łączony przez włoskie media z pracą w Interze, bo również Antonio Conte jest postrzegany jako jeden z głównych kandydatów do pracy w mediolańskim klubie.

Dodajmy, że Inter aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli włoskiej ekstraklasy, legitymując się dorobkiem 40 punktów na koncie. W najbliższą sobotę Czarno-niebiescy zmierzą się w delegacji z Parmą Calcio.

Komentarze