Mourinho reaguje na zainteresowanie, znamy decyzję Portugalczyka

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

Jose Mourinho stał się obiektem zainteresowania Paris Saint-Germain, a także ekip z Premier League. Portugalski szkoleniowiec nie zamierza jednak opuszczać AS Romy przed wygaśnięciem kontraktu – informuje „Corriere dello Sport”.

  • Jose Mourinho jest wymieniany w gronie kandydatów do objęcia Paris Saint-Germain
  • Portugalczyk nie zamierza jednak przedwcześnie opuszczać AS Romy
  • Jego kontrakt z klubem ze stolicy Włoch obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku

Mourinho zostaje we Włoszech

W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji na temat przyszłości Jose Mourinho na Stadio Olimpico. Media przekonują, że warunkiem pozostania Portugalczyka w AS Romie jest awans do kolejnej edycji rozgrywek Ligi Mistrzów. Sam szkoleniowiec również deklarować, czy planuje pozostać w zespole na dłużej.

Praca Mourinho została doceniona we Francji. Stał się on bowiem jednym z kandydatów do objęcia posady trenera Paris Saint-Germain. Christophe Galtier nie spełnia pokładanych w nim nadziei i po sezonie najprawdopodobniej zostanie zwolniony. Nazwisko Portugalczyka wymieniano również w kontekście powrotu do Premier League i objęcia jednej z tamtejszych drużyn.

“Corriere dello Sport” informuje, że Mourinho nie jest jednak zainteresowany zmianą pracodawcy. Odrzuci on latem pojawiające się oferty i zostanie w Rzymie, gdzie zamierza wypełnić obowiązujący do połowy 2024 roku kontrakt. Decyzja zapadła już przed przerwą reprezentacyjną

Zobacz również: Manchester United z PSG będzie rywalizował o gwiazdę Napoli

Komentarze