Mourinho: Mój Inter był najlepszy

Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Jose Mourinho przyznał w wywiadzie dla włoskiej platformy internetowej DAZN, że jego Inter był najlepszym w całej historii klubu, a także przyznał, że tęskni za czasami pracy w tej drużynie.

Czytaj dalej…

– Tęsknie za graczami z czasów, kiedy opiekowałem się Interem Mediolan. Mogę przyznać, że większość z nich to nadal moi bliscy przyjaciele. Zawsze będą dla mnie ważni – zaczął Portugalczyk.

– Czy mój Inter był najlepszy w historii? Tak. Wygraliśmy trzy trofea w 15 dni, a Diego Milito strzelił cztery gole, każdy na wagę zwycięstwa. To było coś historycznego, absolutnie unikatowego – dodał.

– Wspólnie udało nam się osiągnąć coś wyjątkowego. Mój zespół z 2010 roku to nie tylko największy Inter w historii, ale także najlepszy zespół w historii włoskiego futbolu – kontynuował.

– Zawodnicy z tamtego sezonu stali się ikonami piłki. Uważam, że na zawsze przeszliśmy do historii futbolu – podsumował Mourinho.

Przypomnijmy, że Jose Mourinho pozostaje bez pracy od 2018 roku. Wtedy to Portugalczyk rozstał się z Manchesterem United.

Komentarze