“Mourinho jest wyjątkowy, równo traktuje wszystkich”

Edoardo Bove
Edoardo Bove PressFocus

Edoardo Bove w rozmowie z włoskim dziennikarzem, Gianluką Di Marzio, wyraził dumę z gry pod wodzą Jose Mourinho. Pomocnik Romy opowiedział również o swoich ambicjach związanych ze stołecznym klubem.

  • Edoardo Bove odgrywa coraz ważniejszą rolę w Romie
  • Wychowanek “Giallorossich” jest dumny z gry pod wodzą Jose Mourinho
  • Włoch zdradził również swoje ambicje związane ze stołecznym klubem

“Jeśli ma coś do powiedzenia, powie to prosto w twarz”

Edoardo Bove jest wychowankiem Romy, który coraz poważniej puka do bram podstawowego składu seniorskiego zespołu. W poniedziałek ukazała się rozmowa utalentowanego Włocha z Gianluką Di Marzio, w której wyraził dumę z gry pod wodzą Jose Mourinho, a także opowiedział o swoich ambicjach związanych ze stołecznym klubem.

Przeżywam silne, prawie nie do opisania emocje. Takie same jak awans do młodzieżowej drużyny Romy czy strzelenie gola na Stadio Olimpico. Najważniejsza była dla mnie dobra zabawa i uprawianie sportu, który kocham. Kiedy dorastałem, zrozumiałem, jak ważna jest gra w klubie takim jak Roma i zacząłem czuć się częścią zespołu, również dzięki szansom, jakie dał mi Jose Mourinho – mówi Edoardo Bove.

Następnym krokiem będzie wywalczenie miejsca w podstawowym składzie. Wiem, że jestem dopiero na początku i że przede mną jeszcze długa droga. Wiem, że muszę być wdzięczny za zaufanie, jakim obdarza mnie teraz zespół. To jest najważniejsze – kontynuuje włoski pomocnik.

Jose Mourinho jest wyjątkową osobą, ponieważ jest prawdziwy. Resztę zespołu traktuje tak samo jak mnie i to jest najważniejsze. Jeśli ma coś do powiedzenia, powie to prosto w twarz, a ja wolę takich ludzi – zakończył wychowanek Romy.

Sprawdź także: Pomocnik wróci do Turynu po nieudanej przygodzie w Premier League

Komentarze