Mourinho rozmawiał z Dybalą. Portugalczyk próbuje przekonać napastnika

Paulo Dybala
Paulo Dybala PressFocus

Szkoleniowiec Romy Jose Mourinho stara się przekonać Paulo Dybalę do przenosin do jego zespołu. Portugalczyk w sobotę rozmawiał z argentyńskim napastnikiem, który zwleka z podjęciem decyzji, gdzie będzie występował w nadchodzącym sezonie. Dybala znajduje się również na celowniku Napoli i Interu Mediolan.

  • Paulo Dybala pozostaje bez klubu po odejściu z Juventusu po zakończeniu ostatniego sezonu
  • Argentyńczyk może pozostać w Serie A. Dybala znajduje się na celowniku Interu Mediolan, Napoli i Romy
  • Dybalę do przenosin do stolicy Włoch osobiście stara się przekonać Jose Mourinho.

Mourinho zdeterminowany do pozyskania Dybala

Dybala pozostaje obecnie wolnym zawodnikiem, po tym jak Juventus nie zdecydował się na przedłużenie z nim wygasającej 30 czerwca umowy.

Początkowo wydawało się, że Dybala przeniesie się do Interu Mediolan, ale Nerazzurri po sprowadzeniu na zasadzie wypożyczenia Romelu Lukaku, zwlekają z decyzją o sięgnięciu po Argentyńczyka. Jest to związane z koniecznością wytransferowania przez Inter Alexisa Sancheza przed sprowadzeniem kogokolwiek innego.

W międzyczasie do walki o pozyskanie Dybali włączyli się przedstawiciele Romy i Napoli. Według włoskich mediów najbardziej atrakcyjną pod względem finansowym ofertę Dybali przedstawiły władze klubu ze Stadio Olimpico.

Roma, a przede wszystkim Jose Mourinho są zdeterminowani do pozyskania zawodnika. Portugalczyk miał w sobotę odbyć telefoniczną rozmowę z Dybalą, starając się przekonać go do przenosin do stolicy Włoch. Roma w przeciwieństwie do Napoli i Interu nie mogą zaoferować Argentyńczykowi występów w Lidze Mistrzów.

Zobacz także: Roma pracuje nad pozyskaniem byłej gwiazdy Juve

Komentarze

Comments 2 comments

Wydaje mi się, że jednak będzie to Napoli. De Laurentis jest wielkim fanem talentu tego chłopaka i chciał już go sprowadzić przed podpisaniem kontraktu z Juve. Spaletti kilka dni temu został zapytany i Dybale, zaczął go oczywiście komplementował i z uśmiechem dodał, że postarają się by jeszcze poprawił swoją grę. Jest fanem Napoli, ale nawet jeśli pójdzie do Romy to będzie fajna sprawa dla naszej ligi. Pozdrawiam