Mourinho chce rodaka. Pół roku na boisku, później miejsce w sztabie

Joao Moutinho
Joao Moutinho PressFocus

Jose Mourinho chciałby zimą sprowadzić do Romy Joao Moutinho. Trener ceni w swoim rodaku charyzmę i osobowość. Przez pierwsze pół roku miałaby ona pomagać kolegom na murawie, a po sezonie 35-latek miałby dołączyć do sztabu technicznego klubu.

  • Jose Mourinho chciałby jeszcze zimą sprowadzić do Romy Joao Moutinho
  • Zawodnik przez pół roku miałby pomóc rzymianom na murawie, po czym dołączyć do sztabu technicznego swojego rodaka
  • Kontrakt Moutinho z Wolverhampton wygasa za pół roku, a ponadto pomocnik jest reprezentowany przez tego samego agenta, co Mourinho

Mourinho chce sprowadzić do Romy Moutinho

AS Roma kontynuuje poszukiwania nowego pomocnika. Najwięcej mówi się o Boubacarze Kamarze oraz Tanguyu Ndombele, ale ostatnio do listy dołączyło nowe nazwisko. Jose Mourinho chciałby jeszcze zimą sprowadzić do siebie Joao Moutinho. Trener ceni w swoim rodaku charyzmę i odpowiedni charakter, jakiego brakuje zespołowi Giallorossich. The Special One uważa, że pomocnik mógłby z miejsca podnieść jakość drużyny, a w dodatku ma dla 35-latka wyjątkową ofertę. Do końca sezonu Moutinho miałby po raz pierwszy w karierze występować na boiskach Serie A. Po jego zakończeniu Portugalczyk dołączyłby do sztabu technicznego Romy.

Wydaje się, że o te przenosiny nie powinno być zbyt trudno. Pomocnik jest związany z Wolverhampton Wanderers jedynie do końca bieżącej kampanii. Ponadto reprezentuje go, podobnie jak Jose Mourinho, Jorge Mendes. Jeżeli Wilki dadzą operacji zielone światło, reszta powinna być jedynie formalnością.

Moutinho, mimo zaawansowanego wieku, pozostaje podstawowym zawodnikiem Wolverhampton. W samej Premier League rozegrał 20 spotkań. Na początku stycznia zdobył pierwszą bramkę w tym sezonie. Było to jedyne trafienie w meczu z Manchesterem United na Old Trafford.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze