Genoa potwierdziła transfer byłego zawodnika Sampdorii

Morten Thorsby
Morten Thorsby IMAGO / HMB-Media

Potwierdziły się medialne doniesienia – Morten Thorsby został nowym zawodnikiem Genoi. Norweski pomocnik dołączył do zespołu beniaminka Serie A na zasadzie rocznego wypożyczenia z Unionu Berlin. Co ciekawe, 27-latek nie tak dawno bronił barwy Sampdorii.

  • Morten Thorsby został nowym zawodnikiem Genoi
  • Norweg trafił do nowego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia
  • Co ciekawe, 27-latek przez trzy sezon występował w Sampdorii

Oficjalnie: Morten Thorsby zasilił szeregi Genoi

Genoa za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdziła medialne doniesienia. Nowym zawodnikiem beniaminka Serie A został Morten Thorsby. Norweg dołączył do drużyny ze stolicy Ligurii na zasadzie rocznego wypożyczenia z Unionu Berlin.

Morten Thorsby z pewnością wywoła niemałą burzę w mieście. Norweg bowiem przez trzy lata występował w Sampdorii. Kibice tego klubu darzyli go ogromną sympatią, jednak prawdopodobnie teraz ulegnie zmianie, bowiem fani “Sampy” mają wrogie relacje z Genoą.

Union Berlin latem ubiegłego roku zapłacił Sampdorii za transfer Mortena Thorsby’ego tylko 3 miliony euro. Reprezentant Norwegii w tym czasie rozegrał 34 spotkania w niemieckim zespole. Raz nawet udało mu się wpisać na listę strzelców.

Sprawdź także: Defensor z zaplecza Serie A zasilił szeregi Empoli

Komentarze