Napastnik Atletico Madryt zaoferowany Milanowi

Alvaro Morata
Alvaro Morata Imago/Cesar Cebolla

Alvaro Morata według portalu MilanNews został zaoferowany przez swoich agentów Rossonerim. Hiszpan w nowym kontrakcie ma klauzulę odstępnego na poziomie zaledwie 10 milionów euro. Stefano Pioli poważnie rozważa nawiązanie współpracy z byłym zawodnikiem Juventusu. 

  • Milan w ostatnich tygodniach skupia się na wzmacnianiu formacji ataku
  • Według mediów Rossonerim zaoferowany został Alvaro Morata
  • Hiszpan w kontrakcie ma klauzulę odstępnego na poziomie zaledwie 10 milionów euro

Alvaro Morata łączony z kolejnym klubem z Mediolanu

Nie tak dawno Fabrizio Romano informował, że Alvaro Morata podpisał nową umowę z Atletico Madryt. Mimo to włoskie media twierdzą, że zawodnik może wkrótce wrócić do Serie A. Według Antonio Vitiello z portalu MilanNews napastnik został zaoferowany AC Milanowi

Sztab szkoleniowy Milanu postrzega Moratę za utalentowanego napastnika, który mógłby realnie podnieść jakość formacji ataku. Stefano Pioli ceni sobie zaangażowanie reprezentanta Hiszpanii. Pociągająca jest również wycena napastnika. W jego kontrakcie widnieje klauzula odstępnego wynosząca zaledwie 10 milionów euro. 

Morata nie tak dawno łączony był z Interem Mediolan, jednak temat ucichł. Niezdecydowanie Nerazzurrich może wykorzystać Milan. Niewykluczone, że w najbliższych dniach dojdzie do kontaktu z otoczeniem 30-latka.

Sprawdź: AC Milan finalizuje zapowiadany transfer bramkarza

Komentarze