Chorwacki talent w Serie A. Monza potwierdziła transfer

Mate Antunović
Mate Antunović IMAGO / Fotografie73

Mate Antunović wzmocnił ofensywę Monzy. Utalentowany chorwacki napastnik trafił na Stadio Brianteo z Hajduka Split w ramach rocznego wypożyczenia z opcją wykupu. Media nie podały szczegółów potencjalnego wykupu 19-latka.

  • Mate Antunović został piłkarzem Monzy
  • 19-latek trafił do klubu Serie A na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu
  • Chorwat do tej pory przez całą karierę był związany z Hajdukiem Split

Oficjalnie: Mate Antunović wzmocnił ofensywę Monzy

Adriano Galliani dopiął swego – Mateo Antunović został nowym zawodnikiem Monzy. Utalentowany chorwacki napastnik został wypożyczony przez włoski klub z Hajduka Split. Oba kluby zawarły w umowie opcję wykupu 19-latka, jednak media nie znają szczegółów potencjalnej transakcji.

O przeprowadzkę Mate Antunovicia na Stadio Brianteo mocno zabiegał wcześniej wspomniany Adriano Galliani. Dyrektor sportowy “Biancorossich” od prawie miesiąca pracował nad transferem chorwackiego napastnika i wreszcie udało mu się namówić piłkarza, aby złożył parafkę na kontrakcie Monzy.

Mate Antunović przez całą karierę był związany z Hajdukiem Split. Aczkolwiek w barwach seniorskiej zespołu jeszcze nie miał okazji zadebiutować. Natomiast w juniorskiej chorwackiej drużynie rozegrał 35 spotkań, w których 10-krotnie udało mu się wpisać na listę strzelców.

Sprawdź także: Atalanta pozbyła się pomocnika. Kolejne wypożyczenie

Komentarze