Ambitne plany Monzy. Pozyskają napastnika Atalanty?

Luis Muriel
Luis Muriel IMAGO / NurPhoto

Luis Muriel znalazł się w kręgu zainteresowań Monzy. Szefostwo ze Stadio Brianteo widzi w kolumbijskim napastniku następcę Andrei Petagni, który lada moment może odejść z klubu. Priorytetem dla “Biancorossich” jest jednak sprzedaż włoskiego napastnika – informuje “La Gazzetta dello Sport”.

  • Luis Muriel jest na celowniku Monzy
  • Priorytetem klubu jest jednak sprzedaż Andrei Petagny
  • Kolumbijczyk jest traktowany jako następca Włocha

Monza planuje pozyskać Luisa Muriela. Jest jedno ale…

Luis Muriel nie może narzekać na brak zainteresowania. Kolumbijczyk w tym okienku transferowym był łączony już z Romą czy Eintrachtem Frankfurt. Teraz do walki o doświadczonego napastnika włączyła się Monza, ale “La Gazzetta dello Sport” tonuje nastroje kibiców “Biancorossich”.

Zdaniem dziennikarzy tego portalu, Monza faktycznie interesuje się Luisem Murielem, ale szefostwo tego klubu ma inny priorytet. Najważniejszym zadaniem dla nich będzie dopięcie transferu Andrei Petagni do Bologni. Rozpoczną rozmowy z Atalantą Bergamo w sprawie transferu Kolumbijczyka dopiero wtedy, kiedy z klubu odejdzie włoski napastnik.

45-krotny reprezentant Kolumbii już w minionym sezonie nie odgrywał ważnej roli pod wodzą Gian Piero Gasperini. Muriel rozegrał na boiskach Serie A 29 spotkań, w których trzykrotnie udało mu się wpisać na listę strzelców, a także zanotować cztery asysty.

Sprawdź także: Kluczowe negocjacje dla Milanu. Chce zatrzymać gwiazdora na dłużej

Komentarze