Monza i Sampdoria walczą o Icardiego

Mauro Icardi
Mauro Icardi Pressfocus

Mauro Icardi nie znalazł się w kadrze PSG na inauguracyjne spotkanie w Ligue 1 z Clermont Foot. Włoskie media donoszą, że Argentyńczyk jest na wylocie z Parku Książąt, a walkę o niego stoczą ze sobą AC Monza i Sampdoria Genua.

  • Władze PSG nie wiążą już przyszłości z Mauro Icardi
  • Argentyńczykiem poważnie zainteresowane są AC Monza i Sampdoria Genua
  • Wcześniej z możliwości zatrudnienia Icardiego zrezygnowała Borussia Dortmund

Mauro Icardi na wylocie z PSG

Mimo niedyspozycji Kyliana Mbappe, Christophe Galtier nie zdecydował się włączyć do kadry PSG na spotkanie 1. kolejki Ligue 1 z Clermont Foot Mauro Icardiego. Oficjalnie z przyczyn osobistych, związanych z rozwodem z Wandą Nara. Para jednak zaprzeczyła tym doniesieniom w mediach społecznościowych. Tym samym, wydaje się, że dni argentyńskiego napastnika w Parku Książąt są już policzone.

Wykorzystać ten fakt chcą dwa kluby z Serie A. Pierwszy z nich to absolutny beniaminek AC Monza, której marzy się klasowy napastnik. Klub dowodzony przez Silvio Berlusconiego wcześniej sondował możliwość sprowadzenia Edinsona Cavaniego albo Luisa Saureza, ale obaj zdecydowali się przenieść gdzie indziej.

Rywalem Monzy w walce o Icardiego jest Sampdoria Genua, która niedługo powinna trafić w ręce znanego przedsiębiorcy filmowego, Franco Di Silvio, dzięki czemu w końcówce letniego okna transferowego powinna mieć jeszcze pokaźną gotówkę na transfery. W przejęciu klubu przez Di Silvio pomaga rodzina właścicieli PSG, co zdaniem włoskiej prasy ma ułatwić przenosiny Icardiego.

Wcześniej Icardi łączony był także z Borussią Dortmund, ale władze BVB przyznały, że szukają napastnika o innym profilu, aniżeli Argentyńczyk.

Przeczytaj również: Monza nie zwalnia tempa. Finalizuje kolejny transfer

Komentarze

Comments 2 comments