Beniaminek chce argentyńskie gwiazdy

Mauro Icardi
Mauro Icardi PressFocus

AC Monza w nadchodzącym sezonie po raz pierwszy w historii zagra na boiskach Serie A. Klub Sergio Berlusconiego ma ambitniejsze plany niż tylko walka o utrzymanie. Potwierdzają to transferach jakie chce przeprowadzić beniaminek. Według Sky Italia na celowniku Monzy znaleźli się Paulo Dybala i Mauro Icardi.

  • Monza przygotowuje się do swojego pierwszego sezonu na boiskach Serie A
  • Do drużyny dołączyło już kilku doświadczonych zawodników
  • Według włoskich mediów władze Monzy marzą o sprowadzeniu Paulo Dybali i Mauro Icardiego

Monza nawiązała kontakt z Dybalą i Icardim

Monza jest bardzo aktywny na transferowym, a przeprowadzane przez nią transfery robią wrażenie. Klub zakontraktował już takich zawodników jak Alessio Cragno, Andrea Ranocchia i Stefano Sensi, ale w żadnym wypadku nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Sky Italia informuje, że beniaminek zagiął parol na dwóch Argentyńczyk, których sprowadzenie niewątpliwie byłoby sensacją. Według włoskich mediów Monza chciałaby zakontraktować zarówno Paulo Dybalę, jak i Maurco Icardiego.

Adriano Galliani, który jest jedną z osób odpowiadających za kształt zespołu, nawiązał już kontakt z Jorge Atunem, menedżerem Dybali, a także Wandą Nara, żoną i reprezentantką Icardiego. Dybala pozostaje obecnie bez klubu, po tym jak z końcem czerwca wygasła jego umowa z Juventusem. Z kolei Icardi nie ukrywa, że chętnie pożegnałby się Paris Saint-Germain, z którym obowiązuje go jeszcze kontrakt do czerwca 2024 roku.

Nie ma jednak wątpliwości, że pozyskanie choćby jednego z nich będzie dla Monzy bardzo trudne do realizacji. Największa przeszkodą są oczywiście wysokie oczekiwania finansowe obu zespołów, które mogą być bardzo trudne do spełnienia dla beniaminka.

Zobacz także: Monza zrobiła pierwszy transfer. Mocny akcent beniaminka

Komentarze