Montella: Nie ma tematu powrotu do Fiorentiny

Serie A
Serie A

Według ostatnich informacji włoskiej prasy bardzo możliwe, że z ACF Fiorentiny zostanie wkrótce zwolniony Stefano Pioli. Tymczasem Vincenzo Montella w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi zasugerował, że chętnie wróciłby do stolicy Toskanii, gdzie spędził swego czasu trzy lata w roli trenera Fioletowych.

Czytaj dalej…

– Moim zdaniem trener Pioli zasługuje on na to, by prowadzić Fiorentinę w półfinale Coppa Italia, co jest jego osiągnięciem – powiedział 44-late przed kamerą Sky Sport Italia.

– Miałem trzy wspaniałe lata w Fiorentinie. Miałem też kilka spięć z właścicielami, ale ostatecznie wszystko sobie wyjaśniliśmy – dodał.

– Będąc w Fiorentinie, dawałem z siebie wszystko. Mając umowę z tym klubem, nigdy nie prowadziłem na boku rozmów w sprawie pracy w innym miejscu. Zawsze z przyjemnością wracam do czasu spędzonego w Violi, ale na razie nie ma tematu mojego powrotu do tej ekipy – zaznaczył.

Przypomnijmy, że Fiorentina plasuje się aktualnie na 10. pozycji w ligowej stawce. Tymczasem na 25 kwietnia zaplanowany jest rewanżowy mecz Fiołków z Atalantą BC w Pucharze Włoch. Pierwszy bój z udziałem obu teamów zakończył się rezultatem 3:3.


Komentarze