Monaco zainteresowane Belottim

Andrea Belotti
Andrea Belotti PressFocus

Wciąż nie wiadomo, czy Andrea Belotti zdecyduje się podpisać nowy kontrakt z Torino. Według włoskiej prasy napastnikiem Byków zainteresowało się Monaco.

  • Andrea Belotti wciąż nie zdecydował o swojej przyszłości
  • Napastnikiem Torino zainteresowało się Monaco
  • Kontrakt Włocha z Bykami wygasa w czerwcu tego roku

Belotti musi podjąć decyzję o swojej przyszłości

Wszystko wskazuje na to, że 28-letni włoski napastnik wydaje się być gotowy do opuszczenia Granaty po siedmiu latach spędzonych w stolicy Piemontu. Belotti być może zdecyduje, aby przenieść się do czołowego klubu, co wydawało się, że nastąpi kilka lat wcześniej.

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Andreą Belottim zainteresowało się Monaco, które chętnie pozyska gracza na zasadzie wolnego transferu. Będą jednak musieli odeprzeć konkurencję w postaci Napoli, Romy, Milanu, Walencji i Newcastle United, aby ściągnąć go na południe Francji.

Włoski napastnik udowodnił swoją siłę w drużynie Torino przez ostatnie siedem lat, strzelając 113 goli i notując 28 asyst w 251 występach we wszystkich rozgrywkach.

Belotti już od kilku lat jest łączony z transferem do topowego klubu. Z pewnością jego ewentualne przedłużenie kontraktu z Torino i zostanie w Turynie na kolejne lata będzie traktowane jako spora niespodzianka. Eksperci od dawna twierdzą, że Włoch ma umiejętności, dzięki którym z powodzeniem mógłby grać w znacznie lepszym klubie.

Mówiło się, że zawodnik podejmie ostateczną decyzję o swojej przyszłości tuż po zakończeniu sezonu Serie A. Jednak od tego momentu minęło już kilkanaście dni i wciąż nie wiadomo, na jaką opcję zdecyduje się Belotti.

Zobacz również: Scamacca przykuł uwagę mistrzów Francji

Komentarze