Zawodnik Juventusu z szansą powrotu do Premier League

Moise Kean
Moise Kean IMAGO / Nicolo Campo

Moise Kean znalazł się na celowniku Fulham. Angielski klub rozpoczął już rozmowy z Juventusem w sprawie transferu włoskiego napastnika. 12-krotny reprezentant Italii miałby na Craven Cottage zastąpić Aleksandara Mitrovicia – informuje “Evening Standard”.

  • Moise Kean może wrócić na boiska Premier League
  • Włoski napastnik wzbudził zainteresowanie Fulham
  • Działacze z Craven Cottage prowadzą rozmowy z Juventusem

Moise Kean w kręgu zainteresowań Fulham

Dziennikarze “Evening Standard” przekazuję zaskakujące informacje związane z Moise Keanem. Otóż zawodnik Juventusu znalazł się na celowniku Fulham. Działacze klubu z Craven Cottage rozpoczęli już rozmowy ze “Starą Damą” w sprawie 12-krotnego reprezentanta Italii.

Moise Kean w zespole Fulham miałby zastąpić Aleksandara Mitrovicia, który będzie występował w jednym z saudyjskich klubów. Na ten moment nie wiadomo, czy włoski napastnik jest gotowy na powrót do Premier League. Warto przypomnieć, że 23-latek w sezonie 2019/20 bronił barw Evertonu.

Był zawodnik Paris Saint-Germain w poprzedniej kampanii rozegrał 40 spotkań w koszulce “Bianconerich”. W tym czasie udało mu się ośmiokrotnie wpisać na listę strzelców. Portal “Transfermarkt” wycenia Moise Keana na 18 milionów euro.

Sprawdź także: Torino (znów) stara się pozyskać zawodnika z Atalanty

Komentarze