Młody talent rozważa zakończenie kariery

Mohamed Ihattaren (z prawej)
Mohamed Ihattaren (z prawej) fot. PressFocus

Mohammed Ihattaren w wieku zaledwie 19 lat planuje zakończyć piłkarską karierę. Wpływ na takie obrót wydarzeń ma być fakt, że zawodnik jest pogrążony w depresji po śmierci ojca w 2019 roku.

  • Mohamed Ihattaren latem dołączył do Juventusu, zostając błyskawicznie wypożyczonym do Sampdorii
  • 19-latek w tym sezonie nie zadebutował jeszcze na włoskich boiskach
  • Media w Holandii sugerują, że młody zawodnik myśli o zakończeniu kariery

Ihattaren pogrążony w depresji

Mohammed Ihattaren to piłkarz urodzony w Utrechcie, który od miesiąca nie dawał żadnych oznak życia, po prostu znikając. Młody piłkarz nie przekazał żadnych wiadomości Sampdorii, do której został wypożyczony z Juventusu. Klub z Turynu pozyskał piłkarza latem za 1,9 miliona euro z PSV Eindhoven.

Według holenderskiej prasy piłkarz nie radzi sobie z problemami z depresją po śmierci ojca dwa lata temu i poważni bierze pod uwagę zakończenie piłkarskiej kariery. Zawodnik nie czuje się wystarczająco silny, aby móc rywalizować na najwyższym poziomie.

12 października Ihattaren miał udać się do Holandii, nie przekazując żadnych informacji w tej sprawie swojemu aktualnemu klubowi. Jednocześnie zawodnik nie chciał już wypowiadać się na temat swoich kłopotów osobistych.

W trakcie trwającego sezonu 19-latek nie zaliczył nawet minuty na boisku. W momencie, gdy pojawił się w centrum treningowym ekipy z Genui, miał pięć kilogramów nadwagi, co skutkowało tym, że jego przygotowanie fizyczne odbiegało od normy.

Na dzisiaj nie widać światełku w tunelu w sprawie powrotu piłkarza do gry. Stanowiska na temat Ihattarena nie wykazały też Juventus i Sampdoria. Chociaż wkrótce komunikat na temat zawodnika powinna ujrzeć światło dzienne.

Czytaj więcej: Juventus – Zenit: Stara Dama zagrała jak trzeba i osiągnęła cel

Komentarze