Bologna zarzuciła sieć na młodego piłkarza Juventusu

Samuel Iling-Junior
Samuel Iling-Junior IMAGO / Nicolo Campo

Bologna wykazała poważne zainteresowanie Samuelem Ilingiem-Juniorem. O ten transfer mocno zabiega sam Thiago Motta. Jednak Juventus może mieć co do utalentowanego Anglika inne plany – informują dziennikarze “La Gazzetty dello Sport”.

  • Samuel Iling-Junior w kręgu zainteresowań Bologni
  • Anglik wzbudził zainteresowanie samego Thiago Motty
  • Jednak Juventus może mieć inne plany na przyszłość tego zawodnika

Samuel Iling-Junior w kręgu zainteresowań Bologni

Jak wynika z informacji przekazanych przez dziennikarzy “La Gazzetty dello Sport”, Bologna interesuje się utalentowanym zawodnikiem Juventusu. Chodzi Samuela Ilinga-Juniora, który wzbudził zainteresowanie samego Thiago Motty. Jednak szanse na przeprowadzkę Anglika na Stadio Renato Dall’Ara wydają się małe.

Juventus wciąż walczy o transfer Domenico Berardiego, jednak szanse na to wydają się małe. Bowiem Sassuolo jest gotowe zablokować przeprowadzkę Włocha do Turynu. W całą transakcję miał być włączony wcześniej wspomniany Samuel Iling-Junior. Właśnie dlatego “Bianconeri” mogą odrzucić zainteresowanie Bologni.

Młodzieżowy reprezentant Anglii trafił do Juventusu w 2020 roku z Chelsea. 19-latek w ostatnich miesiącach coraz częściej pojawiał się w kadrze meczowej Massimiliano Allegriego. Do tej pory rozegrał w seniorskim zespole “Starej Damy” 18 spotkań. W tym czasie udało mu się raz wpisać na listę strzelców, a także zanotować dwie asysty.

Sprawdź także: Ambitne plany Monzy. Pozyskają napastnika Atalanty?

Komentarze