Napastnik Sassuolo poprosił o zgodę na odejście

Giacomo Raspadori
Giacomo Raspadori Pressfocus

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez Gianlucę Di Marzio możemy spodziewać się, że Giacomo Raspadori jeszcze tego lata zmieni pracodawcę. Napastnik poprosił władze Sassuolo o zgodę na odejście, a zęby na jego transfer ostrzą sobie już Napoli i Juventus. 

  • Giacomo Raspadori znajduje się na liście życzeń najlepszych włoskich klubów
  • O transfer napastnika starało się jakiś czas temu Napoli, ale oferta opiewająca na 30 milionów euro została odrzucona
  • Według najnowszych informacji Raspadori miał poprosić władze Sassuolo o zgodę na transfer

Sassuolo nie będzie próbowało zatrzymać 22-latka na siłę

Niemal od początku lata włoskie media informowały o ogromnym zainteresowaniu, jakie na rynku transferowym wzbudza Giacomo Raspadori. Napastnik Sassuolo ma za sobą udany sezon, a młody wiek i potencjał przyciągnęły topowe europejskie drużyny, które chciałby mieć go w swoich szeregach. 

O sprowadzenie 22-latka zabiegały przede wszystkim Napoli i Juventus. Jakiś czas temu informowaliśmy, że klub z Neapolu oferował za niego 30 milionów euro, ale Sassuolo tę propozycję odrzuciło. Gianluca Di Marzio przekazał w środę, że Włoch poprosił władze klubu o zgodę na odejście. Rzuca to nowe światło na sprawę jego potencjalnego odejścia.

Zdaniem włoskiego dziennikarza, włodarze Napoli i Juventusu zwietrzyli szansę na sprowadzenie napastnika po niższych kosztach, aniżeli pierwotnie oczekiwało Sassuolo. Czarno-zieloni chcieliby na transakcji zarobić chociaż 40 milionów euro. Stara Dama brała także pod uwagę Memphisa Depaya i Filipa Kosticia, ale najbardziej zależałoby jej na sprowadzeniu Raspadoriego.

Przeczytaj: Awaryjny transfer Juventusu? Na celowniku dwóch pomocników

Komentarze

Na temat “Napastnik Sassuolo poprosił o zgodę na odejście