Napoli zamknęło drzwi przed Saudyjczykami. Nici z transferu

Victor Osimhen
Victor Osimhen Imago/Franco Romano

Saudyjczycy latem wielokrotnie próbowali sprowadzić Victora Osimhena, jednak ich oferty były odrzucane. Dziennikarze La Repubblica przekazali, że mistrz Włoch ostatecznie zamknął drzwi przed Al Hilal. 

  • Al Hilal próbowało latem przekonać Napoli do sprzedaży Victora Osimhena
  • Przeciwny temu był przede wszystkim Aurelio de Lurentis
  • Właściciel Błękitnych przekazał władzom Al Hilal, że musieliby zaoferować dużo więcej niż 200 milionów euro za Nigeryjczyka

Napoli nie sprzeda Osimhena do Arabii Saudyjskiej

Victor Osimhen kuszony był w trakcie letniego okna transferowego przez wiele topowych klubów, a także przedstawicieli Saudi Pro League. Al Hilal oferowało Napoli fortunę za Nigeryjczyka, jednak władze mistrza Włoch nie chciały nawet słyszeć o jego sprzedaży. 

Dziennikarze La Repubblica przekazali, że Aurelio de Laurentis wykluczył możliwość sprzedaży swojej gwiazdy do Al Hilal. W rozmowie z Saudyjczykami poinformował ich przedstawicieli, że klauzula na poziomie 200 milionów euro wystarczy, żeby wykupić co najwyże “jedną nogę Osimhena”. 

Ironiczna wypowiedź działacza ostatecznie zniechęciła Saudyjczyków do podejmowania dalszych starań w tym kierunku. Victor Osimhen najbliższy sezon na pewno spędzi w Napoli, gdzie udanie zaczął kampanię. Nigeryjczyk w trzech kolejkach zanotował trzy trafienia.

Sprawdź: AS Roma najrozsądniejsza w bałaganie mercato? TOP transfery w Serie A

Komentarze